+48 42 209 36 59
|
Poniedziałek - Piątek od 7:30 do 15:30
Polub nas i powiedz znajomym
HYPROTECH Polska - etykietowanie i identyfikacja dla przemysłu > Skanery  > Inteligentna technologia obrazowania PRZM – co to takiego?
PLATFORMA INTELIGENTNEGO OBRAZOWANIA PRZM

Inteligentna technologia obrazowania PRZM – co to takiego?

PLATFORMA INTELIGENTNEGO OBRAZOWANIA PRZM PLATFORMA INTELIGENTNEGO OBRAZOWANIA PRZM

Platforma inteligentnego obrazowania PRZM to wyższy poziom technologii w branży urządzeń przetwarzania i skanowania obrazów. Nowoczesne i zaawansowane algorytmy zastosowane w czytnikach kodów przynoszą firmom wiele korzyści, podnoszą wydajność pracy, pozwalają na dużą elastyczność skanowania, a co za tym idzie – generują wiele oszczędności. Na czym polega inteligentne obrazowanie PRZM i co to takiego?

Wydajne i szybsze skanowanie z większych odległości

Czytniki kodów wyposażone w technologię obrazowania PRZM pozostawiają daleko w tyle konkurencyjne modele. Urządzenia te pozwalają na 56% wydajniejszą pracę, umożliwiają skanowanie z odległości 30% większych, a cały proces przebiega 53% szybciej. Jak to możliwe? Nowy standard rejestracji obrazu jest w stanie dekodować informacje z różnego rodzaju formatów m.in.:
– kody kreskowe 1D i 2D,
– kody Digimarc,
– kody OCR,
– kody PDF417,
– zdjęcia,
– dokumenty w formatach letter i legal,
– dokumenty A4 i A5.
Ponadto tego rodzaju czytniki, dzięki zaawansowanemu algorytmowi doskonale radzą sobie z odczytywaniem kodów gęstych, pomarszczonych, zniekształconych, źle wydrukowanych, czy zabrudzonych. Co więcej, równie sprawnie przebiega odczyt kodów elektronicznych z niedoświetlonych ekranów urządzeń mobilnych. Dzięki takim właściwościom proces przebiega sprawniej i szybciej.

Technologia inteligentnego obrazowania PRZM – zastosowanie

Mimo że PRZM to nowa technologia, to korzysta z niej już wiele firm z różnych branż. Jej zastosowanie sprawdza się w takich dziedzinach, jak:
– ochrona zdrowia,
– transport,
– handel detaliczny,
– turystyka, gastronomia,
– organizacja imprez,
– zarządzanie magazynem.
Czytniki z platformą inteligentnego obrazowania dają wyjątkowy zakres roboczy. Przykładowo innowacyjny, a przy okazji designerski skaner Zebra DS4800 umożliwia skanowanie z odległości ponad 440 cm. Dzięki temu dekodowanie informacji z takich odległość umożliwia skanowanie artykułu np. prosto z koszyka klienta, czy obiektów w trudno dostępnych miejscach.

Dzięki technologii obrazowaniu PRZM łatwiejszy staje się również odczyt kart stałego klienta, aplikacji lojalnościowych, czy realizacji kuponów elektronicznych. Wykorzystanie tego rodzaju skanerów w branży turystycznej i gastronomicznej upłynnia meldowanie i rejestrację gości oraz kontrolę biletów. Z kolei w transporcie i logistyce kompletowanie zamówień, przyjmowanie, wysyłanie towarów, czy śledzenie produktów stanie się wydajniejsze i efektywne.

Podsumowanie

Przedsiębiorstwa i branże, które chcą wyprzedzać konkurencję i rozwijać się, muszą nieustannie wdrażać różnego rodzaju innowacyjne technologiczne rozwiązania. Inteligentne obrazowanie PRZM to właśnie tego typu patent, który w znacznym stopniu wpływa na usprawnienie działalności firm z różnych dziedzin. Tym bardziej że możliwości jego wykorzystania są bardzo elastyczne i przynoszą niemal natychmiastowe efekty.