+48 880 811 812
|
Poniedziałek - Piątek od 7:30 do 15:30
Polub nas i powiedz znajomym

Nowoczesny terminal kodów

Etykiety logistyczne, magazynowe, ostrzegawcze, kurierskie

Etykiety dla branży logistycznej są kluczowe dla sprawnego zarządzania przepływem towarów i informacji. Pozwalają na szybką identyfikację, weryfikację stanów magazynowych, a także przekazują najważniejsze informacje dotyczące m.in. zawartości przesyłek, sposobu przechowywania towaru, czy transportu. Jako renomowany producent etykiet logistycznych doskonale wiemy, jak dobrać rodzaj materiału w zależności od warunków eksploatacji oraz sposobu przymocowania.

W przypadku branży logistycznej najczęściej wykorzystujemy samoprzylepne etykiety papierowe termotransferowe odporne na warunki  atmosferyczne. Klient samodzielnie je zadrukowuje za pomocą drukarek wykorzystujących technologię termiczną lub termotransferową. Dzięki temu można dopasować informacje na etykietach do systemów zarządzania procesami transportu, logistyki i magazynowania. 

Etykiety samoprzylepne do zadruku są niezwykle przydatne w branży logistycznej, ponieważ pozwalają na łatwe oznaczenie i identyfikację różnych produktów, paczek, palet, czy przesyłek, np. ceną, kodem kreskowym. numerem referencyjnym, datą ważności, adresami, czy nazwami produktów.

Dlaczego warto wybrać renomowanego producenta etykiet dla branży logistycznej?

Jako renomowany producent etykiet mamy bogate doświadczenie i wiedzę w tworzeniu wysokiej jakości etykiet, które są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i spełniają wysokie standardy jakościowe. Oferujemy etykiety logistyczne w różnych rozmiarach, które świetnie sprawdzają się przy transporcie przesyłek i paczek. 

Realizując poszczególne zlecenia, stawiamy na indywidualne podejście. Wsłuchanie się w potrzeby konkretnej branży pozwala nam na spełnienie wszystkich oczekiwań, jakie stawiają przed nami Klienci. Dzięki temu już od wielu lat dostarczamy Państwu wysokiej klasy etykiety logistyczne spełniające wszystkie standardy.