+48 42 209 36 59
|
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 16:00
Polub nas i powiedz znajomym
Top


Wszędzie tam, gdzie etykiety papierowe nie zdają egzaminu, prym wiodą etykiety foliowe. W warunkach wyjątkowo szkodliwych, takich jak wysoka wilgotność, etykiety papierowe potrzebowałyby dodatkowego zabezpieczenia, np. w postaci laminatu. Etykiety foliowe nie wymagają tego zabiegu, jednakże istnieje możliwość ochronienia etykiety foliowej przed chemią dodatkową warstwą laminującą. Materiałem użytym do wyrobu jest polipropylen. Produkt może być dostępny w dwóch kolorach – białym oraz przezroczystym. Do dowolnego zadruku metodą termotransferową lub chcąc produkt kolorowy – metodą fleksograficzną. Etykieta przyklejana jest do materiału za pomocą kleju akrylowego w standardzie. Na życzenie klienta można zastosować mocniejsze łączniki np. klej kauczukowy.

  • odporna na warunki atmosferyczne
  • możliwość doboru kleju w zależności od przeznaczenia
  • dedykowana do produkcji, przemysłu lekkiego oraz ciężkiego

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!
  • Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta.
  • Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl


Kontakt