Niezawodność i profesjonalizm

HYPROTECH Polska - etykiety samoprzylepne, drukarki etykiet, skanery kodów kreskowych, terminale mobilne, części, serwis, głowice

HYPROTECH Polska – etykiety samoprzylepne, drukarki etykiet, skanery kodów kreskowych, terminale mobilne, części, serwis, głowice

 

HYPROTECH Polska blisko od dekady odpowiada na oczekiwania klientów. Firma specjalizuje się we wdrażaniu i projektowaniu rozwiązań logistycznych oraz wsparciu obsługi procesu produkcyjnego. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości etykiety samoprzylepne, na roli, czytniki kodów kreskowych, taśmy termotransferowe, drukarki etykiet,  terminale mobilne  i wiele innych.

Wraz z rozwojem i pozyskiwaniem nowych technologii, przedsiębiorcy dzięki oferowanym przez nas produktom, mają możliwość wprowadzania i korzystania z nowego systemu identyfikacji (AutoID). Wykorzystywanie w tym celu kodów kreskowych gwarantuje usprawnienie pracy zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i małych firmach.

HYPROTECH Polska działa na rynku krajowym od 2007 r. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi przy ulicy Morgowej 4. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Citizen® i Zebra® (dawniej Motorola® i Symbol®). Gwarantujemy Klientom dostęp do wysokiej jakości produktów największych liderów w dziedzinie technologii.

 

Wysokiej jakości identyfikacyjne etykiety samoprzylepne ułatwiają pracę wielu gałęziom gospodarki. W naszej ofercie znajdują się:

  • termiczne etykiety samoprzylepne;
  • etykiety do zadruku termotransferowego odporne na ścieranie;
  • ogrodnicze etykiety pętlowe (pętelki i etykiety wtykane (tzw. strzałki ogrodnicze), wydajne – na roli oraz foliowe;
  • terminale mobilne;
  • kolektory danych;
  • czytniki kodów kreskowych.

Są niezbędne m.in. w procesie zbierania i przetwarzania danych, co czyni je niezbędnymi urządzeniami w przemyśle, logistyce, produkcji, spedycji, inwentaryzacji, handlu. W naszej ofercie znajdują się także najnowsze rozwiązania w dziedzinie identyfikacji – tj. opaski identyfikacyjne dla pacjentów stosowane w służbie zdrowia w celu m.in. zwiększenia wydajności pracy personelu medycznego i poprawy bezpieczeństwa pacjenta.

Państwa zadowolenie osiągamy przede wszystkim poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie dobieramy najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb gwarantując, że etykiety samoprzylepne, na roli, kalki termotransferowe, drukarki etykiet, terminale mobilne i pozostałe, będą produktami trwałymi i niezawodnymi.

HYPROTECH Polska zapewnia Klientom również szybką i fachową dostawę towaru. Kompleksowa obsługa obejmuje sprzedaż produktów i akcesoriów oraz instalację i serwis wszystkich urządzeń.

 

Dbamy oto, żeby niezawodność oraz zrozumienie potrzeb klienta budowały nasz profesjonalizm – zapraszamy do współpracy.