+48 42 209 36 59
|
Poniedziałek - Piątek od 7:30 do 15:30
Polub nas i powiedz znajomym

HYPROTECH Polska działa na rynku krajowym od 2007 r. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi przy ulicy Morgowej 4. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Citizen® i Zebra® (dawniej Motorola® i Symbol®). Gwarantujemy Klientom dostęp do wysokiej jakości produktów uznanych liderów w dziedzinie technologii znakowania i identyfikacji.

HYPROTECH Polska od blisko dekady odpowiada na oczekiwania klientów. Firma specjalizuje się we wdrażaniu i projektowaniu rozwiązań logistycznych oraz wsparciu obsługi procesu produkcyjnego. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości etykiety samoprzylepne, na roli, czytniki kodów kreskowych, taśmy termotransferowe, drukarki etykiet, terminale mobilne i wiele innych. Dzięki oferowanym przez nas produktom, wraz z rozwojem i pozyskiwaniem nowych technologii, przedsiębiorcy mają możliwość wprowadzania i korzystania z nowego systemu identyfikacji (AutoID). Wykorzystywanie w tym celu kodów kreskowych gwarantuje usprawnienie pracy zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i małych firmach.

Wysokiej jakości identyfikacyjne etykiety samoprzylepne ułatwiają pracę w wielu gałęziach gospodarki. W naszej ofercie znajdują się:

  • termiczne etykiety samoprzylepne;
  • etykiety do zadruku termotransferowego odporne na ścieranie;
  • ogrodnicze etykiety pętlowe (pętelki i etykiety wtykane (tzw. strzałki ogrodnicze), wydajne – na roli oraz foliowe;
  • przywieszki kartonowe, wszywki tekstylne
  • terminale mobilne;
  • kolektory danych;
  • czytniki kodów kreskowych.

Wszystko czego potrzebujesz – w jednym miejscu

Oferujemy urządzenia i materiały niezbędne m.in. w procesie zbierania i przetwarzania danych, znajdujące zastosowanie w przemyśle, spedycji i logistyce, produkcji, inwentaryzacji oraz handlu. W naszej ofercie znajdują się także najnowsze rozwiązania w dziedzinie identyfikacji – tj. opaski identyfikacyjne dla pacjentów stosowane w służbie zdrowia w celu m.in. zwiększenia wydajności pracy personelu medycznego i poprawy bezpieczeństwa pacjenta.

Państwa zadowolenie osiągamy przede wszystkim poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie dobieramy najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb. Oferowane produkty, zarówno eksploatacyjne, takie jak etykiety samoprzylepne na rolkach i w arkuszach, przywieszki, kalki termotransferowe, a także nowoczesne urządzenia w postaci drukarek etykiet, terminali mobilnych i skanerów, dobieramy kompleksowo do Państwa zapotrzebowania.

Gwarantujemy, iż zakres naszej oferty opiera się na produktach cechujących się trwałością i niezawodnością oraz pozwoli na zwiększenie produktywności i wydajności Państwa przedsiębiorstw.

Drukarnia i producent etykiet – wydruk gotowych etykiet

Chcąc uzyskać najwyższy poziom zadowolenia Klienta z naszej kompleksowej oferty, oferujemy za pośrednictwem naszej drukarni usługę wydruku gotowych etykiet. Oferujemy druk fleksograficzny oraz cyfrowy. Realizujemy zamówienia dopasowane do Państwa indywidualnych oczekiwań, w tym też produkcję etykiet bez zadruku. Realizując zlecenia oferujemy pełne wsparcie na wszystkich etapach współpracy. Kompleksowa obsługa obejmuje sprzedaż produktów i akcesoriów oraz instalację i serwis wszystkich urządzeń.

HYPROTECH Polska zapewnia Klientom również szybką i fachową dostawę towaru.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty produktowej:

Urządzenia AutoID – https://www.hyprotech.com.pl/autoid/

Etykiety i taśmy – https://www.hyprotech.com.pl/etykiety-samoprzylepne/