+48 42 209 36 59
|
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 16:00
Polub nas i powiedz znajomym
Top
Drukarnia etykiet HYPROTECH Polska

Etykiety samoprzylepne, jak sama nazwa wskazuje są to produkty, które po usunięciu warstwy zabezpieczającej, można łatwo przykleić do różnych powierzchni. Powstają z papieru lub foli. Pokrywane są specjalnymi klejami o różnym stopniu przyczepności. Od mocnego kauczukowego zaczynając, poprzez akrylowy po odlepiane, niepozostawiające po sobie śladu. Etykiety samoprzylepne mogą zostać zadrukowane kilkoma metodami:

  • Druk cyfrowy jest doskonałą metodą dla niskonakładowych projektów. Odznaczą się bezkonkurencyjnym nasyceniem barw. Nie wymaga przygotowań i kosztów z nim związanych. Projekt można pobrać ze zwykłego pliku komputerowego;
  • Druk fleksograficzny to metoda zadruku z użyciem specjalnych form drukarskich. Sposób ten jest najbardziej uniwersalny, jeśli mówimy o możliwości zadruku różnych, niekoniecznie gładkich powierzchni. Maszyny fleksograficzne drukują do ośmiu kolorów wstęgi materiału papierowego lub foliowego;
  • Etykiety bez nadruku lub wstępnie zadrukowane.  Dzięki technologii termicznej lub termotransferowej klient może dokonać zadruku samodzielnie na specjalnych drukarkach, w dowolnym miejscu.

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!
  • Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta.
  • Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl


Kontakt

HYPROTECH Polska - Wydruki fleksograficzne