+48 42 209 36 59
Poniedziałek - Piątek od 7:30 do 15:30
Polub nas i powiedz znajomym

HYPROTECH Polska jest nowoczesną firmą zajmującą się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych – etykiet samoprzylepnych i taśm termotransferowych oraz urządzeń przemysłowych do automatycznej identyfikacji z wykorzystaniem kodów kreskowych. Dynamiczny rozwój firmy wiąże się między innymi z powiększaniem działów handlowych i produkcyjnych, co oznacza oferty dla osób zainteresowanych stałą pracą na niżej wymienionych stanowiskach:

Aktualne oferty pracy:

Specjalista ds. obsługi i pozyskiwania kontrahentów (Łódź)

OFERUJEMY
• Umowa o pracę (na okresie próbnym umowa – zlecenie)
• Pracą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
• Premia zależna od wyników
• Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, do dyspozycji wspólne samochody firmowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Aktywne i samodzielne pozyskiwanie kontrahentów oraz budowanie relacji handlowych z kontrahentami.
• Wizyty u kontrahentów
• Przygotowywanie ofert oraz negocjacje handlowe
• Realizacja założonych planów  sprzedażowych

NIEZBĘDNE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI
• Samodzielność, kreatywność
• Komunikatywność
• Dobra organizacja pracy
• Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
• Prawo jazdy kat. B

Prześlij nam swoje CV na adres e-mail: praca@hyprotech.com.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).