HYPROTECH Polska

HYPROTECH Polska jest nowoczesną firmą zajmującą się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych – etykiet samoprzylepnych i taśm termotransferowych oraz urządzeń przemysłowych do automatycznej identyfikacji z wykorzystaniem kodów kreskowych. Dynamiczny rozwój firmy wiąże się między innymi z powiększaniem działu handlowego, co oznacza ofertę dla osób zainteresowanych stałą pracą na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych – etykiet i taśm termotransferowych;
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych;
  • Profesjonalna obsługa stałych i nowych klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Realizowanie planów sprzedaży;
  • Prowadzenie negocjacji z klientami i dostawcami;
  • Raportowanie wyników;
  • Aktualizowanie informacji o klientach i towarach w systemach CRM i magazynowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (minimum 1 rok);
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji poparta szkoleniami;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów, umiejętność wypowiadania się w jasny i precyzyjny sposób oraz skuteczna komunikacja na piśmie;
  • Prawo jazdy kat. B i umiejętność prowadzenia pojazdów;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziana znajomość branży;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników;
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole;
  • Szkolenia;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Stabilne stanowisko w stale rozwijającej się firmie.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) wraz z Listem Motywacyjnym prosimy przesyłać na adres praca@hyprotech.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”