+48 880 811 812
|
Poniedziałek - Piątek od 7:30 do 15:30
Polub nas i powiedz znajomym

Kolorowe etykiety samoprzylepne

Kolorowe etykiety samoprzylepne to skuteczny sposób na wyróżnienie konkretnego produktu i przyciągnięcie uwagi klienta. Wyraziste kolory i oryginalna szata graficzna zwracają uwagę konsumentów i zwiększają szansę na wybór danego towaru. Dlatego przemyślany wybór kolorowych etykiet samoprzylepnych jest bardzo ważny z punktu widzenia sprzedającego. Dokładamy starań, aby w tym zakresie zapewnić najwyższą jakość oraz duże zróżnicowanie produktów.

Kolorowe etykiety samoprzylepne produkujemy z papieru lub folii, z klejami o różnym stopniu przyczepności. Na co dzień używamy zarówno mocne kleje kauczukowe, jak i odlepne, niepozostawiające śladu preparaty akrylowe.

Metody zadruku kolorowych etykiet samoprzylepnych

W trakcie procesu produkcji kolorowe etykiety samoprzylepne mogą być zadrukowane jedną z kilku metod:

  • Druk fleksograficzny

Zadruk z użyciem specjalnych form drukarskich. Najbardziej uniwersalna metoda pozwalająca drukować na różnych, niekoniecznie gładkich powierzchniach.

  • Druk wstępny lub brak nadruku

Etykiety wykonane w technologii termicznej lub termotransferowej. Klient może samodzielnie dokonać zadruku na specjalnych drukarkach.

Potrzebujesz wysokiej jakości kolorowe etykiety samoprzylepne? Zastanawiasz się, który produkt będzie dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami. Mamy duże doświadczenie, praktyczną wiedzę oraz bogate portfolio realizacji. Pomożemy Ci wybrać najlepsze etykiety samoprzylepne dla Twoich produktów. Nasi eksperci udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.