+48 42 209 36 59
|
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 16:00
Polub nas i powiedz znajomym
Top

Przywieszki kartonowe

Proste i zwyczajne kartonowe przywieszki stosowane są do oznaczania artykułów tekstylnych, odzieży i obuwia. Taka etykieta jest w stanie pomieścić na sobie bardzo dużo informacji. Od eleganckiego logo marki, po instrukcje użytkowania, cenę i rozmiar. Do kartonowych przywieszek często dodawane są akcesoria odzieżowe, takie jak zapasowe guziki lub sznurówki itp. Po samodzielnym nadruku metodą termotransferową, można powiesić ją w dowolnym miejscu za pomocą sznureczka lub zszywek. Przywieszki kartonowe są jedną z najtańszych form etykietowania.

Przywieszki kartonowe można stale aktualizować poprzez dodruk etykiety i naklejenie jej na poprzedniej. Jeśli Twój sklep planuje kampanie promocyjną. Przy wykorzystaniu komputerów mobilnych oraz drukarek do etykiet, jesteś w stanie szybko i bezbłędnie przecenić wszystkie produkty.

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!

  • Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta.
  • Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl


Kontakt