0%

Nowoczesna technologia w ogrodnictwie

Odkryj, jak łatwo możesz przenieść swój biznes w przyszłość.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań ułatwiających prowadzenie plantacji ogrodniczych, rolniczych oraz szkółkarskich.

Prowadzenie działalności w obszarze ogrodnictwa i rolnictwa to prawdziwe wyzwanie. Możliwości jakie otwierają się przed plantatorem, pozwalają na korzystanie nie tylko z zaplecza chemii i infrastruktury rolniczej, ale również z dziedziny autoidentyfikacji.  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z rozwiązaniami ułatwiającymi organizację pracy i podwyższającymi wydajność.

identyfikacja i znakowanie roślin

Łatwa identyfikacja  i monitorowanie produktu od momentu wysiewu aż po sprzedaż.

Informacja o roślinie będzie dostępna dla Ciebie w każdym stadium wzrostu. Unikniesz tym samym zbędnych pomyłek, a pielęgnacja i kontrola hodowli będzie prosta. Proponujemy Państwu identyfikacje roślin za pomocą specjalnych etykiet ogrodniczych. Z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju etykiety pętlowe, strzałkowe, samoprzylepne, przywieszki oraz tabliczki. Każda z nich znajduje odpowiednie zastosowanie do danego rodzaju roślin oraz etapu wzrostu.

 

Umieść wybrane informacje na etykiecie.

Gatunek, kraj pochodzenia, cena czy też kod kreskowy będą zawsze widoczne dla Ciebie oraz klienta.

Dostępne rodzaje etykiet ogrodniczych

Oferujemy szeroką gamę etykiet znajdujących zastosowanie w ogrodnictwie. Zarówno etykiety pętelkowe, jak i strzałkowe (wtykane), a także etykiety samoprzylepne z dowolnym nadrukiem, białe i kolorowe, odporne na temperaturę i warunki atmosferyczne.

Etykiety pętlowe

Stosuje się je, aby oznaczać młode choinki oraz drzewa liściaste lub rośliny, które posiadają solidne łodygi. Zadruk takich etykiet odbywa się metodą termotransferową przy pomocy drukarek na specjalnie konfekcjonowanych opaskach. Posiadają one specjalne nacięcia, aby móc łatwo zawiązać pętle. Na takiej etykiecie można umieści dowolny napis, grafikę lub kod kreskowy z informacją dla klienta oraz hodowcy.

Etykiety strzałkowe

Kolejną etykietą jest etykieta strzałkowa, w której metoda zadruku jest identyczna jak w pętelkowych. Różnią się wykrojnikiem. Ich kształt pozwala na umieszczanie jej w ziemi w donicach lub podobnych jeśli produkt jest w początkowej fazie wzrostu lub specyfikacja rośliny nie pozwala na użycie etykiety pętlowej. Etykieta strzałkowa pozwala także wskazać miejsce wysiewu, gdy jeszcze roślina nie zakiełkowała.

Etykiety samoprzylepne

Do wykorzystania w hodowli dostępne są również etykiety samoprzylepne. Zadruk ich odbywa się za pomocą technologii termicznej lub termotransferowej. Etykietę taką możemy umieścić naklejając ją donicy, pudełku, celofanie lub półce sprzedażowej. Może zawierać wszystkie informacje o produkcie, kod kreskowy a nawet dane RFID. Jeśli będzie wyprodukowana za pomocą kleju odlepnego, może być używana wielokrotnie. Istnieje możliwość stworzenia etykiety trwałej na warunki atmosferyczne. Etykiety samoprzylepne znajdują zastosowanie przy plastikowych tabliczkach z trzpieniem oraz przywieszkach kartonowych. Teraz już bez obaw możesz zidentyfikować produkt i pozyskać informację o nim dzięki skanerom lub komputerom mobilnym.

Znakowanie sadzonek

Mogą znaleźć zastosowanie w branży szkółkarskiej i nadleśnictwach.

 • Etykiety odporne na działanie warunków atmosferycznych
 • Wodoodporne
 • Wytrzymałe na działanie słońca

Znakowanie w donicach

Do oznaczania gotowych produktów w sklepie

 • Zadruk odporny na warunki środowiskowe
 • Proste umieszczanie etykiety w donicy

Etykiety na tabliczki i donice

Odpowiednie dla ekspozycji obszernych treści

 • Prosta instalacja
 • Tabliczki wielokrotnego użytku
 • Etykiety samoprzylepne najprostszą metodą identyfikacji

sprzedaż

Łatwa identyfikacja - większa sprzedaż

Spraw, by Twoje produkty były rozpoznawlane dzięki widocznym oznaczeniom na doniczkach.

Kontroluj stany magazynowe i sprzedaż dzięki kodom kreskowym i skanerom.

Zadbaj o widoczność Twojego produktu i dostępność dla klienta.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielką kwiaciarnie czy też jesteś wielkoformatowym plantatorem, urządzenia proponowane przez nas wspomogą Cię w dziedzinie ogrodnictwa. Dzięki urządzeniom mobilnym, pracownicy, mając dostęp do bazy danych, mogą udzielić klientowi informacji na temat produktu oraz wskazać jego miejsce. Wprowadzenie go do systemu już na wczesnym momencie, pozwala śledzić go na każdym etapie. Pracownik, niezależnie od tego gdzie się znajduje, ma możliwość wglądu w stan magazynowy. Dzięki procesowi identyfikacji, klient oraz hodowca może uzyskać dodatkowe informacje na temat roślin lub ich specjalnej pielęgnacji. Dzięki zeskanowaniu kodu znajdującego się na etykiecie, sprzedaż odbywa się błyskawicznie oraz bez pomyłek.

 

Kwiaciarnie

hyprotech_ogrodnictwo_sp_1

Punkty sprzedaży

hyprotech_ogrodnictwo_sp_2

Niezależnie od tego czy jest to jeden produkt, czy wielkonakładowe zamówienie. Rozwiązania automatycznej identyfikacji pomogą Ci również w sprzedaży wielokanałowej. Będziesz mógł śledzić swój produkt aż do drzwi Twojego klienta. Sprawdź już dziś jak mogą Ci pomóc specjalne etykiety, czytniki kodów, komputery mobilne oraz drukarki w dziedzinie szkółkarstwa, ogrodnictwa lub sadownictwa.

Zautomatyzowana identyfikacja

Skanery, drukarki oraz komputery mobilne pozwalają zredukować czas potrzebny do realizacji wielu czynności

W dogodnej dla Ciebie chwili możesz:

 • skontrolować stan magazynowy i uzupełnić braki
 • odnaleźć produkt oraz informacje o nim
 • zamówić, sprzedać, wysłać towar
 • pozyskać dane do analizy i optymalizacji procesów w Twojej firmie

Wykorzystaj rozwiązania automatycznej identyfikacji w swojej hodowli.

Od teraz będziesz miał wszystko pod kontrolą dzięki stałemu śledzeniu zapasów oraz ruchu w sprzedaży. Już nigdy nie zabraknie Ci materiałów potrzebnych do produkcji. Otrzymasz możliwość monitorowania ilości nawozów, środków ochrony roślin, nasion itp., jakie znajdują się w Twoim przedsiębiorstwie i móc uzupełniać w razie potrzeby. Wykorzystaj następnie wszystkie dane analityczne, aby optymalizować hodowlę oraz kontrolować swoje przedsiębiorstwo. Wdrożenie odpowiednich procesów pozwala na poprawę wydajności. Jeśli duża część pracy zostanie zautomatyzowana, można przesunąć zasoby ludzkie do innych zadań.

polecane produkty

Etykiety wyprodukowane są ze specjalnych materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Konfekcja opracowywana jest na najwyższej jakości surowcu.

Drukarki etykiet posługują się metodą zadruku termotransferowego. Dzięki temu zabiegowi, informacje zawarte na etykiecie są trwałe oraz czytelne dla odbiorcy.

Skanery oraz czytniki kodów kreskowych, przeznaczone dla ogrodnictwa są specjalnie wzmacniane, aby przeciwdziałać wilgoci, zanieczyszczeniom oraz upadkom z wysokości.

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!

Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta. Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl