+48 42 209 36 59
|
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 16:00
Polub nas i powiedz znajomym
Top
Etykiety jubilerskie

Etykiety jubilerskie

HYPROTECH Polska prezentuje ofertę dla firm jubilerskich oraz wytwórców decoupage i rękodzieła. To wąska branża. Wykorzystuje specjalne etykiety, które są niewielkich rozmiarów. Pozwalają na dyskretne eksponowanie informacji o produkcie. Na małej przywieszce obowiązkowo muszą się znaleźć informacje o cenie produktu, wadze, użytym materiale do produkcji i jego jakości. Dla produktów ekskluzywnych proponujemy dedykowane etykiety o odpowiednich kształtach i wykonaniu z najwyższej jakości materiałów. Etykiety jubilerskie zaprojektowano w taki sposób, aby można było je aplikować na nitkach oraz bezpośrednio na produkcie bez pozostawiania śladów kleju. Odpowiednia powierzchnia zewnętrzna utrzymuje doskonały wygląd nawet przez kilka lat od zadruku.

Etykiety jubilerskie na swojej powierzchni mogą posiadać: logotyp, markę oraz dowolną grafikę i informacje. Dzięki prostej drukarce termicznej lub termotransferowej, przedsiębiorca może samodzielnie drukować etykiety w miejscu pracy. Rozmiar tego produktu pozwala na użycie go również w innych dziedzinach handlu oraz usług. Małe etykiety nadają się również do oznaczenia asortymentu w drobnej elektronice, modelarstwie, kolekcjonerstwie, zegarmistrzostwie itp. Wszędzie tam, gdzie niewielki rozmiar odgrywa ważną rolę.

Do etykietowania asortymentu jubilerskiego oferujemy produkty wykonane z następujących materiałów:

  • folia polietylenowa (PE) biała;
  • folia poliestrowa (PET) srebrna matowa;
  • folia poliestrowa z efektem stali szczotkowanej (PET).

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

 Zapraszamy do współpracy!

Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta.

Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl


Kontakt