Motywy roślinne, geometria czy różnorodna kolorystyka to nie tylko atrybuty Gaudiego. To swoiste haczyki, które będą przyciągały uwagę klienta znajdując się na zmyślnie zaprojektowanej etykiecie. Doskonały projekt nie będzie tylko budował markę i przekazywał informacje, ale przede wszystkim spowoduje, że wzrok klienta jako pierwszy skieruje się ku Twojemu produktowi.

Od czego zacząć projektowanie etykiety?

Jeśli mówimy o nowoczesnym etykietowaniu butelek alkoholu sprawa nie wydaje się prosta. Aby pobudzić zmysły oraz rozgrzać emocje należy odwołać się do coraz nowszych rozwiązań. Gdyby pod uwagę wziąć butelkę miodu pitnego, powinna ona odwoływać się do natury, zawierając np. ornamenty roślinne, a chcąc trafić do młodszego odbiorcy – celować w jaskrawe barwy przypominające część pszczoły. Wódki z kolei muszą posiadać etykietę przezroczystą, uwidaczniając swoją krystaliczną czystość. Uozo wykorzystuje zderzenie greckiej flagi oraz Santoryn: kontrast bieli z niebieskim. Etykiety winiarskie pozorują wiek napitku, zaś złoto – metaliczne etykiety mienią się na butelkach whisky. O piwie już nie wspomnę, ponieważ panuję tam dzisiaj absolutna dowolność. Nasuwa się wniosek, że etykieta zdobiąca butelkę jakiegokolwiek alkoholu, to produkt wymagający.

Technologia i różnorodność materiałów

Chcąc sprostać różnorodności oczekiwań, w naszej ofercie znajdą Państwo bogatą paletę etykiet. Te, stworzone z różnych surowców, takich jak papier czy folia oraz w każdym możliwym kolorze ozdobią Twój produkt oraz przykują wzrok do produktu. Oferowane przez nas etykiety można zadrukować przy wykorzystaniu wielu technologii. Do dyspozycji jest offset, sitodruk, fleksodruk i wiele innych. Etykieta także może nie posiadać tła i być przezroczysta. Dzięki użyciu specjalnego kleju, można uzyskać wysoce przejrzystą etykietę, która osiąga atrakcyjny efekt. Produkty odporne są na niskie lub wysokie temperatury oraz wilgoć. Żadna etykieta nie odklei się z butelki w naczyniu z lodem itp. Możesz być pewien, że Twój produkt zostanie zapamiętany dobrze, wystarczy tylko wybrać wzór.

Oceń artykuł

Średnia ocena 5.00 (wynik 100%) - 2 głosów

Copyright © 2018 HYPROTECH Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.