+48 42 209 36 59
|
Poniedziałek - Piątek od 7:30 do 15:30
Polub nas i powiedz znajomym

Etykiety na tabliczki znamionowe

Tabliczki znamionowe

Tabliczki znamionowe

Tabliczki znamionowe są podstawową informacją o parametrach technicznych produktu. Muszą się one znajdować na obudowie artykułu, często zgodnie z wymaganiami odpowiednich urzędów. Standardem staje się wymiana tabliczki metalowej na wyprodukowaną z plastiku. Jest ona tańsza w pozyskaniu oraz trwalsza. Certyfikat bezpieczeństwa, marka, model oraz numer seryjny to jedne z wielu danych produktu. Na tabliczkach umieszcza się także logo, rok produkcji, klasę ekologiczną, napięcie oraz moc w urządzeniach elektrycznych. Etykiety dostępne są w dowolnych barwach:

  • srebrna
  • przeźroczysta
  • czarno – biała
  • kolorowa

Materiałem użytym do produkcji tabliczki są etykiety foliowe pokryte warstwą aluminium. Charakteryzują się dużą trwałością zadruku. Wydruk nakładany jest techniką termotransferową i może być wykonywany za pomocą prostej drukarki do etykiet. Powstałe w ten sposób etykiety są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak: wysoka temperatura, wilgoć, promienie UV oraz chemikalia. Tabliczka znamionowa posiada doskonałą przyczepność do podłoża i jest odporna na zarysowania. Istnieje dodatkowo możliwość nałożenia silniejszego kleju dla specjalnie trudnych powierzchni. Dodatkowo zewnętrzna warstwa tabliczki może zostać pokryta laminatem dla utrwalenia jej zawartości.

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!

  • Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta.
  • Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 7:30 – 15:30

Tel: +48 42 209 36 59

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl


Kontakt