+48 42 209 36 59
|
Poniedziałek - Piątek od 7:30 do 15:30
Polub nas i powiedz znajomym
Etykiety na mięso

Etykiety spożywcze stanowią nie tylko znak identyfikacyjny marki, lecz także są źródłem informacji dla konsumentów. Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu drukowanie etykiet dla branży spożywczej przy użyciu druku fleksograficznego.

Stosowanie najnowocześniejszych technologii pozwala nam na wydruk wysokiej jakości. Bardzo dobra ostrość, a także odporność na zarysowania sprawiają, że etykiety są estetyczne i czytelne nawet przy treściach pisanych mniejszą czcionką.

Etykiety na mięso, mrożonki lub przetwory

W przypadku produktów wykorzystywanych w przemyśle mięsnym najlepszym rozwiązaniem jest druk na papierze termicznym powlekanym, który idealnie sprawdza się w warunkach głębokiego mrożenia, a także zabezpiecza etykietę przed działaniem wilgoci i tłuszczu.

Realizujemy zamówienia, uwzględniając potrzeby każdego klienta, jednocześnie dobierając rozwiązania idealnie pasujące do konkretnej branży. Wszystkie zlecenia przygotowujemy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Oferujemy wysokiej klasy etykiety na mięso, mrożonki, przetwory w słoikach. Są to wydruki w różnych formach dostosowane do rodzaju produktów spożywczych, np. samoprzylepne etykiety, specjalne owijki na wędliny, przywieszki spożywcze. Zwracamy szczególną uwagę na estetykę wydruku, która przyciąga uwagę potencjalnych konsumentów, a naszym Klientom pozwala pokazać się z jak najlepszej strony.

HYPROTECH Polska - Wydruki fleksograficzne