0%

Rozwiązania dla branży medycznej

Technologie, które pozwolą Ci zwiększyć bezpieczeństwo oraz standard opieki nad pacjentem

Prezentowane produkty w widoczny sposób zwiększają wydajność i komfort personelu, aby móc lepiej realizować powierzone mu zadania.

nowoczesna łączność dla lepszej opieki

System identyfikacji pacjentów.

Skomplikowana oraz wymagająca ogromnej uwagi praca w dziedzinie ochrony zdrowia, potrzebuje rozwiązań pozwalających wyeliminować pomyłki oraz znacznie poprawiających wydajność. Dostępne od zaraz dane pacjenta, historia choroby, informacja o uczuleniach etc. pozwalają działać szybko. Identyfikacja pacjentów dzięki technologii firmy Zebra staję się prostsza, a wraz za tym proces leczenia przebiega sprawniej. Pacjent zostaje wprowadzony do bazy już przy przyjęciu do placówki. Po wygenerowaniu osobistego kodu, otrzymuje zadrukowaną opaskę na rękę, która będzie towarzyszyć mu cały czas, do momentu wypisu. Od teraz, personel w każdej chwili może pozyskać dane o znaczeniu krytycznym i nie tylko. Znajdują się one w systemie i aby specjaliści mieli do nich dostęp, nie trzeba ich dostarczać z różnych miejsc w formie papierowej.

 

Skanowanie kodu identyfikacyjnego

Jedno kliknięcie, wiele informacji

Wydruk opaski identyfikacyjnej na rękę

Podnieś jakość opieki nad pacjentem wyposażając swoją placówkę w nowoczesne skanery, komputery mobilne oraz drukarki etykiet serii HC. Wypróbuj również różnorodność wśród opasek identyfikacyjnych na rękę. Od prostych – elastycznych po trwałe, samolaminujące do zadruku laserowego. Większość urządzeń została zbudowana z materiałów odpornych na działanie środków z dziedziny aseptyki i antyseptyki. Mogą być dezynfekowane specjalistyczną chemią zgodnie z harmonogramem placówki. Urządzenia są proste w obsłudze. Personel będzie mógł szybko wdrożyć się w działanie systemu.

 

 

opaski i etykiety

 Produkty pomagające w identyfikacji pacjenta za pomocą kodów kreskowych na opaskach.

 

Opaski identyfikacyjne

Opaski na rękę są łatwe w założeniu. Jej końce łączy  mocny klej, który zapobiega jej zdjęciu. Aby ją usunąć trzeba ją przeciąć, co czyni ją jednorazową i nie pozwala posługiwać się nią osobie niepowołanej.

Zebra HC100

Drukarki opasek mają kompaktowe rozmiary, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca. Zostały wykonane z materiałów odpornych na działanie środków dezynfekcyjnych.

Zebra DS8100HC

Skaner z łatwością odczytuje kody kreskowe z opaski na ręku, formularza czy próbek do badań. Wykonany z solidnych materiałów łatwo się go czyści i dezynfekuje.

Pobieranie próbek

Szybkie i bezbłędne oznaczanie próbek

hyprotech_zdrowie_4

Obsługa procesu pobierania próbek i zarządzania nimi.

Brak zgodności czy niewłaściwa identyfikacja pobranego materiału do badań, doprowadzić może do poważnych konsekwencji w procesie leczenia. Błędne rozpoznanie pociągnąć może za sobą źle zaordynowane leczenie,  a w późniejszym momencie nawet zgon. Nie dopuść do takiej sytuacji dzięki rozwiązaniom  automatycznej identyfikacji. Pracownicy mają do dyspozycji trzy poziomy weryfikacji, a potrzebne narzędzia zawsze przy sobie. Komputery mobilne lub drukarki są lekkie i pozwalają wykonywać czynności w terenie, bezpośrednio przy pacjencie. Personel jest w stanie potwierdzić i prawidłowo przypisać dane pacjenta do pobranego materiału. Gotowe wyniki wprowadzane są w system i są widoczne za pomocą komputerów mobilnych niezwłocznie po ich uzyskaniu w laboratorium. Personel medyczny może działać szybciej i dokładniej. Zobacz, jak skanery lub komputery mobilne pozwolą szybko zidentyfikować pacjenta, a drukarki mobilne stworzą etykietę gotować do naklejenia na próżniowym pojemniku do pobierania krwi czy też papierowym zleceniu. Od teraz będziesz mógł zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów bezpośrednimi działaniami. Zyskasz możliwość monitoringu badań w czasie rzeczywistym.

Produkty służące do łatwej i szybkiej identyfikacji materiałów pobranych do badań laboratoryjnych.

 

Zebra GK420

Biurkowe drukarki etykiet Zebra z serii HC wykonano ze specjalnych komponentów. Pozwalają szybko i bez błędów wydrukować etykietę na probówkę lub inny pojemnik z materiałem do badań.

Zebra QLn320

Przenośne drukarki etykiet pozwalają pracować w terenie. Aby wydrukować i oznaczyć próbkę do badań, można to zrobić już przy łóżku pacjenta. 

Etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne, które służą do oznaczania materiałów i próbek do badań są wykonane z wysokiej klasy surowca gwarantującego wysoką trwałość oraz jakość wydruku.

kontrola podawania leków

Precyzja podczas podawania leków zwiększa bezpieczeństwo pacjentów.

Podawanie leków często jest czynnością cykliczną. Stres oraz rutyna stwarza pole do pomyłek. Aby maksymalnie przeciwdziałać powyższym, proponujemy rozwiązania firmy Zebra pomocne w codziennych czynnościach aplikacji leków. Personel na bieżąco może odczytać dane z opaski na ręku, a następnie podać przypisany mu w systemie preparat w określonej dawce o dokładnej porze. Personel musi ograniczyć praktycznie do zera możliwość wystąpienia pomyłek. Wszystkie lekarstwa mają szerokie spektrum działania, a wielu ludzi jest również uczulonych na pewne substancje. Nie dopuść do takiej sytuacji stosując proponowane przez nas rozwiązania. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest brak potrzeby wypełniania dokumentacji.  Pozwala to zaoszczędzić czas personelu  oraz środki finansowe potrzebne do zakupu materiałów. Każdy członek personelu będzie mógł wykonywać swoje obowiązki tylko po zalogowaniu do systemu, co zwiększy monitoring załogi oraz pozwoli zwiększyć odpowiedzialność. Skorzystaj z oferty umożliwiającej płynne przejście z czynności obsługiwanych manualnie na elektroniczny system podawania leków.

hyprotech_zdrowie_5

Niezbędne urządzenia pomagające w procesie prawidłowego podawania leków.

 

Zebra CS4070

Kieszonkowy skaner kodów kreskowych pozwala łatwo zidentyfikować dane pacjenta i przenieść je na dowolne urządzenie, takiej jak tablet, komputer stacjonarny czy inne urządzenie.

Zebra MC40-HC

Wszechstronne urządzenie jakim jest komputer mobilny z łatwością pozwoli personelowi na bezbłędne podawanie leków i pozyskanie informacji na temat choroby i stanu pacjenta.

bezpieczny proces transfuzji krwi

Procedury dotyczące przetaczania krwi oraz preparatów krwiopochodnych są ściśle określone. Ma to na celu zapobieganie jakimkolwiek pomyłkom, ponieważ ewentualne błędy powodują reakcje, które trudno odwrócić. Jednakże wzmożony dozór i wytyczone zasady nie są w stanie przeciwdziałać czynnikowi ludzkiemu. Zwłaszcza w sytuacjach nagłych i stresowych.

Na pomoc przychodzą rozwiązania firmy Zebra. Dzięki nadaniu pacjentowi unikatowego kodu, a wraz z nim wprowadzenia do systemu ściśle określonych informacji, takich jak grupa krwi, personel placówki jest w stanie śledzić oraz weryfikować proces transfuzji. Nie należy zapominać, iż przetaczanie krwi jest procedurą ratującą życie i zdrowie pacjenta. Dlatego nowoczesne technologie oznaczania preparatów kodami kreskowymi pozwala wyeliminować błędy na wielu etapach. Stacje krwiodawstwa, mobilne centra pobierania krwi, szpitale i inne placówki mogą wyposażyć się w odpowiedni sprzęt autoidentyfikacyjny. Drukarki etykiet, skanery oraz komputery mobilne, wyprodukowane z nadających się do dezynfekcji materiałów poprawią znacznie bezpieczeństwo pacjenta i personelu. Zobacz proponowane produkty.

Mobilna drukarka etykiet Zebra:

  • pozwalają drukować trwałe etykiety opakowań na krew przetaczaną,  do 104 mm 
  • trwały zadruk metodą termotransferową odporny na niskie temperatury
  • są lekkie i można je przenosić bez wysiłku, waga ok. 1,5 kg 
  • wyposażone w łączność bezprzewodową komunikują się z pozostałymi urządzeniami

Zebra P4T

Zebra QLn220

GRomadzenie danych o pacjencie

Nowoczesne zarządzanie danymi w placówkach medycznych

hyprotech_zdrowie_9

Udzielając jakichkolwiek świadczeń medycznych, na personelu ciąży obowiązek prowadzenia dokumentacji leczenia. Aby lekarz mógł skutecznie analizować problem, zaordynować leczenie w trybie planowym lub ostrym potrzebny jest dostęp do podstawowych danych oraz krytycznych. Korzystając z rozwiązań firmy Zebra, personel otrzymuje dostęp do danych pacjenta w każdym miejscu oraz bezzwłocznie. Po procesie autoryzacji, medycy korzystając z urządzeń mobilnych mogą przeglądać historię choroby, zastosowane leki czy też wprowadzić  nowe zalecenia lub badania. Wszystkie czynności odnotowuje się tylko raz i nie trzeba powielać ich na papierze. W przepływ informacji nie trzeba angażować dodatkowego personelu. Centralna ewidencja oraz archiwum również będzie mogło łatwiej przechowywać dane. Korzystanie z elektronicznej dokumentacji nie pozwoli również na pomylenie pacjentów. Często z powodu choroby pacjent nie znajduję się w kontakcie werbalnym. Po zeskanowaniu kodu kreskowego z opaski na rękę, personel jest w stanie pozyskać potrzebne dane bezpośrednio przy łóżku. Dane są dostępne zawsze w urządzeniu, na każdym oddziale oraz sali badań. Nowoczesne skanery posiadają możliwość odczytu nie tylko podstawowych kodów jak 1D oraz 2D, ale także kody Data Matrix, DPM, PDF417 i inne. Wraz z pozostałą paletą urządzeń jakimi są drukarki etykiet i komputery mobilne pozwolą zwiększyć wydajność i wyeliminować błędy w placówce ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej o proponowanych urządzeniach.

Rozwiązania pozwalające sprawnie zarządzać danymi o stanie zdrowia pacjenta.

 

Zebra TC51

Dzięki czytelnemu, dotykowemu wyświetlaczowi, wprowadzanie i aktualizacja danych jest bardzo prosta. Przenośny komputer jest bardzo lekki i mieści się w kieszeni.

Zebra MC40-HC

Wszechstronny komputer mobilny, pozwala na odczyt i aktualizacje danych o pacjencie. Dzięki niemu personel będzie miał pod ręką wszystkie ważne informacje pod ręką.

Zebra ET1

Tablety do pracy w sektorze zostały opracowane, aby wytrzymać intensywną eksploatację. Duże i czytelne ekrany pozwalają na szybki odczyt danych oraz zdjęć.

komunikacja i lokalizacja personelu medycznego

Komunikacja pomiędzy pracownikami pozwala na natychmiastowy przepływ informacji. Urządzenia firmy Zebra pozwalają nie tylko na  swobodny przepływ danych cyfrowych, ale także na bezpośrednią komunikację werbalną poprzez łączność radiową. Każde z tych rozwiązań jest mobilne i może być wykorzystywane na terenie całej placówki. Już nigdy w Twojej firmie  pilne odnalezienie pracownika nie będzie trudne. Wzywanie pomocy w trudnych przypadkach lub też zwykła konsultacja będzie zawsze możliwa. Ponadto wyposażając personel w specjalne identyfikatory zyskasz możliwość prostego monitoringu pracowników, niezbędnego do optymalizacji procesów pracowniczych. Oprócz możliwości prowadzenia rozmowy, dzięki funkcji Push-to-Talk, personel zyskuje dostęp do odpowiednich pomieszczeń, nieosiągalny dla osób postronnych. Każdy pracownik placówki medycznej musi być łatwo rozpoznawalny oraz posiadać identyfikator dla zwiększenia bezpieczeństwa. Dowiedz się, jak urządzenia firmy Zebra pozwolą na identyfikacje, monitoring oraz komunikacje Twojego personelu.

Wydajna i szybka komunikacja personelu Twojej placówki dzięki aktywnej łączności mobilnej  pozwala wydajniej i szybciej współpracować.

Urządzenia mobilne wyposażone w zintegrowane funkcje komunikacji głosowej i wymiany danych  mogą zaoszczędzić cenny czas personelu, zwiększając wydajność i zadowolenie z wykonywanej pracy a także przyśpieszyć reakcję w nagłych wypadkach.

Aby wydrukować kartę identyfikacyjną wystarczy wprowadzić do edytora zdjęcie oraz dane pracownika. Drukarka kart plastikowych szybko stworzy trwały i czytelny identyfikator.

Identyfikatory oprócz podstawowych danych personalnych, mogą być wyposażone w specjalne funkcje, aby mogły służyć jako indywidualne karty dostępu do zamkniętych pomieszczeń lub sektorów budynku. 

Technologia umożliwiająca komunikację głosową wśród personelu placówki.

 

Zebra MC40-HC

Dzięki funkcji komunikacji głosowej Push-to-Talk, pracownicy pozostają w ciągłym kontakcie. Odnalezienie pracownika lub kontakt werbalny nie sprawi już problemu.

Zebra SB1

Inteligentny identyfikator, pozwalający na wymianę danych oraz komunikacje pomiędzy personelem, stanowi jeden z najtańszych sposobów na podniesienie wydajności wśród pracowników.

Drukarki Zebra ZXP

Drukarka kart plastikowych umożliwia w prosty sposób wyposażenie personelu w czytelne i trwałe identyfikatory. Ponadto technologia RFID pozwala na monitoring personelu w celu pozyskania danych analitycznych.

polecane produkty

Zebra CS4070

Zebra QLn320-HC

Zebra TC-51HC

Zebra DS8100

Zebra HC100

Zebra MC40-HC

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!

Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta. Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl