0%
hyprotech_etykiety_znamionowe2

Etykiety na tabliczki znamionowe

Tabliczki znamionowe są podstawową informacją o parametrach technicznych produktu. Muszą się one znajdować na obudowie artykułu, często zgodnie z wymaganiami odpowiednich urzędów. Standardem staje się wymiana tabliczki metalowej na wyprodukowaną z plastiku. Jest ona tańsza w pozyskaniu oraz trwalsza. Certyfikat bezpieczeństwa, marka, model oraz numer seryjny to jedne z wielu danych produktu. Na tabliczkach umieszcza się także logo, rok produkcji, klasę ekologiczną, napięcie oraz moc w urządzeniach elektrycznych. Etykiety dostępne są w dowolnych barwach:

  • srebrna
  • przezroczysta
  • czarno – biała
  • kolorowa

Materiałem użytym do produkcji tabliczki są etykiety foliowe pokryte warstwą aluminium. Charakteryzują się dużą trwałością zadruku. Wydruk nakładany jest techniką termotransferową i może być wykonywany za pomocą prostej drukarki do etykiet. Powstałe w ten sposób etykiety są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak: wysoka temperatura, wilgoć, promienie UV oraz chemikalia. Tabliczka znamionowa posiada doskonałą przyczepność do podłoża i jest odporna na zarysowania. Istnieje dodatkowo możliwość nałożenia silniejszego kleju dla specjalnie trudnych powierzchni. Dodatkowo zewnętrzna warstwa tabliczki może zostać pokryta laminatem dla utrwalenia jej zawartości.

Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta. Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl