0%

Niezbędnik ogrodnika

Ogrodnictwo na stałe zagościło w architekturze naszego krajobrazu. W związku z tym prężnie rozwija się rynek dla specjalistycznych usług oraz produktów. Aby nie pozostać w tyle, oferujemy Państwu dedykowane produkty ułatwiające pracę w sadownictwie, szkółkarstwie, kwiaciarstwie, uprawie warzyw itp. Odpowiednim sposobem na zwiększenie wydajności jest łatwa i przejrzysta identyfikacja uprawianych roślin. Służą do tego specjalne etykiety ogrodnicze. 

Ze względu na trwałość nadruku oraz samego materiału, z którego wykonano etykiety, są one odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz chemii stosowanej w ogrodnictwie. Etykiety te powstają z tworzywa sztucznego typu PP, PET, PE i TYVEK dla łatwego nadruku fleksograficznego lub termotransferowego. Mogą być białe lub kolorowe. Można drukować na nich tekst oraz proste grafiki. Etykiety ogrodnicze obecnie są niezbędnym narzędziem w swojej branży.

hyprotech_ogrodnictwo_petelkowe_mini

Etykiety pętlowe – tzw. pętelki dzięki odpowiedniemu wykrojowi pozwalają zawiązać się trwale na łodygach drobnych roślin oraz drzew i krzewów. Idealnie wkomponowują się w sezonową sprzedaż choinek świątecznych posiadając na sobie potrzebne informacje tj. cena i gatunek. Założenie jej jest bardzo proste i trwałe, a nadruk możliwy jest dzięki kompaktowej drukarce biurkowej. Etykieta pętlowa w żaden sposób nie jest inwazyjna dla roślin.

hyprotech_ogrodnictwo_strzalkowe_mini

Etykiety wtykane – tzw. strzałki umieszcza się bezpośrednio w ziemi. Służą do oznaczania miejsc wysiewu oraz identyfikacji roślin, które nie pozwalają na zastosowanie etykiet pętlowych. Technologia nadruku jest identyczna jak w etykietach pętlowych i odbywa się za pomocą drukarek półprzemysłowych.

Etykiety samoprzylepne – umieszcza się je już zadrukowane, na specjalnych tabliczkach, zawieszkach lub donicach. W zależności od wykorzystanej technologii, wydruk może być kolorowy lub czarno – biały. Do zastosowań długotrwałych w ogrodnictwie polecamy metodę termotransferową przy użyciu taśmy co najmniej woskowo – żywicznej.

 

 

Etykiety zawieszane – klasyczne przywieszki z perforowanym otworem na sznurek bądź plastikową opaskę lub specjalnie dedykowany kij. Gotowe do zadruku pozwalają znaleźć zastosowanie również poza ogrodnictwem.

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!

Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta. Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl