0%

Etykiety na opony

Opony są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu. Odpowiadają w ogromnej mierze za bezpieczeństwo i posiadają szeroką kartę specyfikacji. Szukanie informacji na jej boku bywa kłopotliwe przez sposób przechowywania samych opon. W związku z powyższym na jej bieżniku umieszcza się specjalną etykietę z podstawowymi danymi. Rodzaj powierzchni oraz sposób przemieszczania opony w sklepach lub magazynach wymaga od etykiety bardzo dobrej przyczepności.

Aby ją uzyskać w etykietach oponiarskich stosuje się specjalny, bardzo mocny klej typu kauczukowego. Jest on trudny do zerwania i pozostawia po sobie niewielkie ślady. Jest odporny na działanie czynników chemicznych i promieni UV. Etykiety produkowane są z materiału foliowego (polipropylen) lub papieru. Na etykiecie znajdziemy informacje o:

  • generowanym poziomie hałasu
  • czynniku zużycia paliwa
  • klasie przyczepności na mokrej nawierzchni

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!

Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta. Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl