+48 42 209 36 59
|
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 16:00
Polub nas i powiedz znajomym
Top
Drukarki RFID

Drukarki RFID

Jest to specjalna etykieta, w której została zainstalowana antena oraz układ scalony z pamięcią. Za pomocą odpowiednich odbiorników może odbywać się odczyt oraz zapisanie danych na etykiecie. Najczęściej występującą formą jest płaska nalepka w kształcie kwadratu, którą można dodatkowo zadrukować. Zapis elektroniczny może odbywać się wielokrotnie, co pozwala na użycie jej kilkukrotnie. Etykieta tego typu najczęściej wykorzystywana jest w handlu do zabezpieczenia towaru przed kradzieżą. Może też służyć do oznaczania produktu w magazynie lub urządzeń transportowych, aby lepiej móc śledzić ich drogę na terenie zakładu.

Etykiety RFID

Etykiety RFID

Etykiety RFID pozwolą zrobić Ci krok naprzód w stronę automatyzacji Twojego magazynu. Dzięki wykorzystaniu technologii identyfikacji RFID będziesz miał możliwość przyspieszenia procesów inwentaryzacji, załadunku czy odnalezienia danego produktu w magazynie. W każdym momencie dostęp o liczebności i stanie zasobów będzie w zasięgu ręki.

Niewielkie znaczniki RFID można ukryć w dyskretny sposób na produktach przeznaczonych do sprzedaży samoobsługowej. Drobny sprzęt elektroniczny, kosmetyki, tekstylia, nośniki z filmem lub muzyką. Oferujemy wysokiej jakości produkt wspomagający nadzór nad bezpieczeństwem Twojego towaru.

Etykiety RID

Etykiety RID

 

 

 

 

Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!

Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta.

Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl


Kontakt