+48 42 209 36 59
|
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 16:00
Polub nas i powiedz znajomym
Top

Zadbaj o bezpieczeństwo

Plomby stanowią najlepszą gwarancję transparentności dla relacji z klientem. Stosowane coraz częściej, zaczęły pojawiać się w nowych obszarach biznesu. Dzisiaj każdy przedsiębiorca próbuje w sposób najlepszy ochronić jakość swojego produktu lub usługi. Obecnie plomby zabezpieczają nie tylko elektronikę i AGD przed ingerencją użytkownika, ale także żywność, korespondencję wraz z przesyłkami kurierskimi i niemal wszystkie opakowania z nowymi produktami. Etykiety plombujące produkowane są w celu zabezpieczenia powierzchni gładkich oraz nieregularnych. Posiadają szerokie zastosowanie dzięki urozmaiconej identyfikacji. Na plombach możemy umieścić numerację, unikalne dane klienta, logotyp lub kodu kreskowy. Produkty w naszej ofercie wyprodukowane zostały z materiału o najwyższej jakości. Efekt nanoszenia druku metodą termotransferową jest bardzo trwały i gwarantuje plombę trudną do niewidocznego usunięcia.

Materiał typu VOID, wygenerowana numeracja i archiwizacja danych pozwala na szybką weryfikację autentyczności plomby. Specjalny klej oraz materiał, z krótego wykonane są etykiety plombujące pozwalają na łatwą identyfikację oryginalności. Mechanizm działania został zaprojektowany tak, aby w przypadku zerwania etykiety aktywowany został barwnik jednej z warstw folii, która w sposób nieodwracalny powoduje powstanie napisu VOID. Pozostaje on na powierzchni etykiety lub na powierzchni plombowanej. Informacja w sposób czytelny mówi o nieautoryzowanym dostępie. Dzięki unikalnemu szyfrowaniu lub numeracji można łatwo zidentyfikować plombę i przypisane do niej chronione dane. Właściwy rodzaj materiału i kleju zapewnia oczekiwaną ochronę produktu.

Aktywny barwnik – czytelna informacja

Po oderwaniu etykiety, nie można przykleić jej z powrotem w sposób niezauważalny. W związku z tym idealnie nadaje się do zabezpieczeń elektroniki oraz sprzętu AGD. Umieszcza się ją zasłaniając główne śruby obudowy lub na dwóch niezależnych powierzchniach oddzielających się po otarciu sprzętu. Plomby VOID są wyjątkowe dzięki:

  • specjalnemu klejowi i barwnikowi
  • materiałowi z którego są wykonane

​Aby złożyć zamówienie i poznać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy!

  • Zapewniamy szerokie pole do współpracy oraz fachowe doradztwo, aby wybrać i dopasować produkt idealny do potrzeb klienta.
  • Oferowane przez nas etykiety są najwyższej jakości, wyprodukowane z surowców znanych dostawców.

HYPROTECH Polska
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź

Czynne: pn – pt: 8:00 – 16:00

Tel: +48 42 209 36 59
Fax: +48 42 209 36 57

Adres email: hyprotech@hyprotech.com.pl

Serwis: serwis@hyprotech.com.pl